دستگاه های بخش هورمون شناسی آزمایشگاه میلاد تهرانپارس

دستگاه های بخش هورمون شناسی آزمایشگاه میلاد تهرانپارس:
1- دستگاه فول اتومات ایمولایت 2000 از شرکت زیمنس ( این دستگاه بهترین برند در بررسی تستهای هورمونی و بیوشیمیایی می باشد. روش این دستگاه ECL یا الکترو کمیلومینسانس بوده و سیستم به صورت بسته و یا Close بوده یعنی هیچ گونه دخالت پرسنلی و فردی در انجام آزمایشات وجود ندارد. کیت های مخصوص دستگاه زیمنس با هزینه های زیاد ولی با دقتی فوق العاده جوابهای هورمونی و … مراجعه کنندگان عزیز را آنالیز می کند. )
2- دستگاه فول اتومات وایداس از شرکت بیومریکوس ( روش این دستگاه ELFA یا ایمونوفلورسانس بوده و این سیستم نیز به صورت بسته و یا Close است. کیت های مخصوص این دستگاه نیز با هزینه های زیاد نسبت به کیت های دستی و روش الایزا با دقتی فوق العاده جوابهای هورمونی و … مراجعه کنندگان عزیز را آنالیز می کند. )
3- دستگاه نیمه اتومات TKA از شرکت BELLINI ( روش این دستگاه ELISA یا الایزا (Enzyme-linked Immunosorbent Assay ) بوده و با کیفیتی قابل رقابت با دستگاه های فول اتومات توانایی اجام تست های هورمونی مراجعه کنندگان عزیز را دارد. کیت های مورد استفاده با این دستگاه در آزمایشگاه میلاد تهرانپارس بهترین و معتبر ترین کیت های خارجی و ایرانی تایید شده توسط آزمایشگاه مرجع سلامت می باشد.)
4- دستگاه گاماکانتر Genesys( روش این دستگاه RIA یا رادیو ایمونو اسی است و براي اندازه گيري غلظت ليگاند موجود در نمونه اي كه قرار است آناليز شود استفاده مي شود. آنالایزرها سنجش ایمنی رادیواکتیو، تکنیک تحلیل ویژه و حساسی را برای اندازه گیری آنالیتها در نمونه های بیمار (سرم، ادرار و سایر مایعات بدن ) فراهم می آورد. 
5- دستگاه Elisa Plate reader مدل STAT FAX (برای خوانش تست هایی که به روش الایزا انجام شده است استفاده می شود.)
4- نرم افزار غربالگری آلفا از شرکت نانومهر:
نرم افزار آلفا اولین نرم افزار تولید شده در جهان جهت غربالگری سندرم داون می باشد. این نرم افزار جامع ترین الگوریتم محاسباتی جهت تخمین ریسک ناهنجاری های کروموزومی را در سرتاسر جهان دارا می باشد. همچنین گواهینامه ISO 9001:2000 و ISO 13485: 2003  وISO 13485: 1996  از موسسه LIOyd'Register Quality  گواهینامه CE اتحادیه اروپا موسسه قانون گذاری وسایل پزشکی کانادا برای تولید، توزیع، نصب، راه اندازی و فروش، ثیت شده در مراجع ایرانی از جمله اداره کل تجهیزات پزشکی و آزمایشگاه مرجع سلامت از گواهی نامه های این برنامه می باشد.

نام تست یا آزمایش مورد نظر خود را جستجو نمایید .